Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak wam poszla matura z nimeca podst? u mnie nie za dobrze... mam mieszane uczucia...zdac - zdam...ale czuje ze nie za dobrze;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi tez poszło zle, wg mnie byla trudna..... na podstawe to chyba nawet za trudna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wróciłam do domu po rozszerzonym. Uważam, że trudny nie był, gramatyka nieskomplikowana, tematy wypracowań nie najgorsze. Jeśli chodzi o słuchanie to myślę, że dwa pierwsze zadania były bardzo łatwe, trzecie już gorsze. Czytanie na poziomie. Pozdrawiam wszystkich germanistów:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj... A u mnie w szkole wszyscy twierdzą, że podstawa była łatwa...Ja też tak uważam, nie jestem pewna tylko jednej odpowiedzi w słuchance. A propos, słuchanki wydały mi się naprawdę dziwne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg mnie tez do najłatweijszych nienależała...formy otwarte poszły mi nawet, tylko nie wiedzialam czy chodzi im o psa, że rasa czy o opis...pewnie o opis, ale ja napisałam rase... czytanie i słuch do kitu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa a w pierszym to zostało wam Lektura?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja napisałam tylko, że duży.. I niech się pocałują gdzieś!!! Mój Nauczyciel stwierdził, że za taką akcję raczej mi punktów nie odejmą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja, das stimmt;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o słowniku mówiła dziewczyna...a lehrbuch to koles który mówił, ze jest w niej 26 czy iles tam działów??? czy zle usłyszałam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o to gut:) a i naturlich ze pierwsze sprachkalender:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja!!!Lecę się uczyć historii, skoro z niemca mam miniumum 95%...:) Z hirą będzie gorzej:( Żegnam do momentu, gdy pojawią się sugerowane odpowiedzi na str;)! Bis Bald!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne ja to mialem największy problem z tym pierwszym słuchaniem. a co zaznaczyliscie w ostatnim o oktoberfest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czwarty odnośnik w liscie!!! chodziło o to żeby napisać co sądzi koleżanka do której piszemy list czy jakaś inna? chyba pomysliłam. ja napisałam 'moja koleżanka sądzi, ze pies przyniesie mi wiele problemów' niektórzy napisali 'a ty co o tym sądzisz?' jak wy napisaliscie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pamietam. ale w 1 na pewno ze od september do oktober:) w któryms ze bardzo duzo transpoetery z piwem...hmmm... nie pamietam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na całym świecie czy coś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież w tekście nie było nic o transportach, tylko o procentach...;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisałam ,,co Ty o tym sadzisz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej jaka była lrotka forma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze o inne pyt Ci chodzi, raczej sie nie pomylilam, chociaz...heh:) a z tym 116 parterschaft to t czy F? i brigitte nie chce mieszkac z Vati to T, jak macie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...